מיתוג

שיווק דיגיטלי מעיד על עסק המתקדם קדימה. עסק שאינו נעזר בערוצים אלו נשאר מאחור ולו תדמית מיושנת. היום זה נכון לא רק לחברות הגדולות, כיום גם עסק מכל סוג וגודל כולל בעלי מקצוע חופשיים כמו עו"ד, רו"ח ואף רופאים. ככל ששנים עוברות, האוכלוסייה עוברת שינוי חריף לכיוון השימוש המסיבי ברשתות והדור הצעיר כבר לא מכיר דרך אחרת להתנהלות מלבד הרשתות החברתיות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה -  שיווק דיגיטלי לא רק מראה חדשנות ורצינות – היום זו הדרך הכמעט יחידה להגיע אל קהל עצום שרואה ברשת כלי בסיסי לביצוע פעולות. חשוב לציין שהרשתות החברתיות משחקות תפקיד חשוב בקמפיין שיווק דיגיטלי. קמפיין פרסומי נכון בפלטפורמות האלו מגביר באופן משמעותי את החשיפה החיובית של העסק בקרב קהלים רלוונטיים, ולכן גם מגדיל את מעגל לקוחותיו והכנסותיו.

מיתוג 

לוגו הוא המרכיב החשוב ביותר בכל עבודת מיתוג, הוא הבסיס שממנו נגזרת כל השפה של המותג. לוגו נכון, לרוב יכול למנף ולשפר את התוצאות העסקיות כמעט כבר מהיום הראשון של העסק. הלוגו הוא הפנים של העסק, הוא תעודת הזהות של העסק, את השירות שהוא מספק ואת הערכים הלוגו משדר.  הפקידו את עיצוב הלוגו שלכם בידיים של NUVI.

הלוגו, צריך להעביר את המסרים המתאימים והרלוונטים ביותר לקהל היעד עבור העסק שלכם. הוא משפיע על הדרך שבה הלקוחות תופסים את העסק שלכם, ואת השירותים שהעסק מספק. כמו כן הוא משפיע על התוצאות העסקיות בצורה משמעותית. לוגו יכול להיות יפה אבל כזה שלא עונה על הצרכים העסקיים של החברה.

 

שנצא לדרך?

© 2018 by nuvi

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon