top of page

כמה חשוב הדיגיטל בתקופת הקורונה?

בתקופה הזו הכל כל כך מלא בחוסר וודאות, כמה זמן צפוי לנו להיות בזמן "חירום" כמה זמן העסק שלנו יהיה פתוח? מדברים איתנו על לשמור על שיגרה האם האם זאת שיגרה? בהאם כל עסק יכול להתאים את עצמו לעולם הדיגיטלי? אז זהו שלא. אבל עכשיו דווקא עכשיו יותר מתמיד חייבים לעשות שינוי בתפיסה ולאפשר לעצמינו לפתוח את הראש (מי שעדיין לא בעולם הדיגיטלי ואילו מי שכן לחזק לחזק לחזק!!). אז איך הופכים את הלימון ללימונדה?


שמעו קטע ;-) שירות אונליין לא דורש מסכות

האתר שלכם הוא הנכס הכי חשוב שלכם לתקופה הקרובה- עכשיו השאלה הכי חשובה האם המרתם את האתר שלכם לאתר איקומרס אשר מאפשר לקנות בו את המוצרים שלכם? אם לא אז זה הזמן. מאחר ואנחנו לא יודעים מתי הסגר הבא מה יהיו ההגבלות החדשות בואו נוריד את הלחץ ונאפשר רכישה אונליין. אנחנו בעצם נותנים מענה לאלו שחוששים לא יצטרכו לצאת מהבית. לא משנה אם אתם מוכרים מוצר פיזי או שירות חשוב חשוב חשוב לעשות את ההמרה, תאמינו לי גם קדימה זה יעזור לכם מאחר ועומדת בפנינו מציאות חדשה.


כל עוד האתר שלכם מסוגל לבצע רכישה בצורה מהירה ונוחה מבלי שיצאו מהבית - הגדלתם סיכוי למכירות בכמה עשרות אחוזים.


שירות משלוחים - טיפ שלי נסו לפרגן במשלוח חינם, כמות ההזמנות שלכם תעלה פלאים!

גם בזמן הסגר המשלוחים היו בין הבודדים שלא נפגעו והמשיכו לתת שירות ואף הוגדרו חיוניים. בשל המצב אנשים פחות מגיעים לסניפי הדואר או לחנויות הצעצועים אשר תלויה בהגדרות וההנחיות החדשות, כל עוד תוכלו לספק שירותים עד הבית מקבלו יותר ויותר לקוחות מרוצים שימליצו עליכם.


כלכלה ירודה? זה הזמן להטבות ומבצעים

בואו נודעה על האמת - השיטה היעילה ביותר להגדיל מכירות היא מבצעים - תבדקו אותי :)

במציאות שבה אחוז המובטלים הולך וגדל, אזור העובדים בחל"ת מטורף כתוצאה ממשבר לאומי זה הזמן לעזור לקוחות שלנו (וגם לנו) ולתת להם פוש קטן לעידוד רכישה.

אז מה טוב בהורדת מחירים אתם שואלים? אני לא מבקשת מכם להוריד את המחיר למחיר עלות או מחיר הפסד אני מבקשת מכם להגדיל את המכירות שלכם על ידי הורדת מחירים אני מראה לכם מציאות שבה אנשים בבית שעות רבות עם הילדים או בלעדיהם והם קונים! הם אולי יחשבו פעמיים אם לא יראו את הפס הקטן על המחיר או לחילופין או ידעו שישנה הטבה לא יחשבו פעמיים וירכשו.

שלחו מייל קמפיין לחברי המועדון שלכם או הקפיצו פופ-אפ באתר המציין את ההטבה!


שירות לקוחות, שירות לקוחות טוב שירות לקוחות יעיל!

טוב אני לא מחדשת פה לאף אחד שכאשר יש שירות לקוחות טוב זה מגדיל את אחוז הלקוחות החוזרים, אבל מה שכן שימו לב שדווקא בתקופת הקורונה ישנם הרבה אנשים בבית, בבידוד או בסגר או בסגר לסוף שבוע דבר אשר יוצר סוג של חוסר אונים וחוסר יכולת להגיע כמו בעבר לבית העסק שלכם בכדי לקבל את מה שהם רוצים ולכן הם זקוקים למענה וסבלנות מהצד שלכם בעלי העסקים.

אין לכם עדיין אתר אבל אתם רוצים לנצל את האונליין לאור התקופה? נסו להציע שירות אונליין דרך המדיה החברתית - בעלי חנויות ללא חנון אונליין? הזמינו את הלקוחות לקנות יחד איתכם בזום! שירות אישי עד לבית הלקוח, בצעו סיור בחנות המליצו ללקוחות מה לקנות ארזו ושלחו לו. נשמע מעיק ומתיש ? זה לא ישמע לכם מעיק כאשר יהיו רכישות.


מדידות ונתונים

מה שיפה במכירות אונליין זה שניתן למדוד הכל, לדעת איזה פוסט או מודעה הניבו יותר רכישות, יותר כניסות לאתר או הקלקות על הטלפון - חשוב לעקוב אחרי המידע הזה ולשנות בהתאם חבל לבזבז כסף על שיווק שלא עובד. היום יותר מתמיד חשוב להשקיע נכון במודעות והחשיפה שלכם מאחר ולכל שקל יש משמעות, השקיעו זה לא הזמן להוריד את הרגל מהגז זה הזמן להעלות תקציב לשיווק האונליין לחשוף ולהיחשף ליותר קבל להעלות את המודעות לברנד שלכם אל תשכחו שהזמן של האנשים בבית רק הולך וגודל ויחד איתו הזמן שלהם במדיה.רק לסיכום, הטיפים נכתבו לאחר ניסיון עם הלקוחות שלי לאורך תקופת הקורונה ונתונים מספריים - לאחר עליה ברכישות האונליין של כ130%! אל תישארו מאחור ותתחילו להניע את העסק שלכם המציאות דופקת בדלת וזה לא הזמן לבכות אלא להרים את הראש ולמצוא פתרונות כי ה750 ש"ח שקיבלתם כנראה לא יכסו את חשבון החשמל הקרוב.

תקחו את הלימון ותהפכו אותו ללימונדה עם כל הקושי שבדבר.19 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page