top of page

15 הפרופס הטובים ביותר ליצירת פיד מושלם לאינסטגרם

לפני שנתחיל חשוב לי לציין שבפוסט הזה יש לינקים לרכישה כמובן שמי שרוצה לקנות, באהבה. המטרה היא רק להכיר לך את הפרופס שאני אוהבת להשתמש בהם לפיד ...

אני אוהבת להיות קריאטיבית וליצור פיד קריאטיבי לאינסטגרם בעזרת פרופס שרכשתי ויש לי בבית עוזר מאוד לשימור הקו הזה. פרופס לאינסטגרם מעולים ליצירת תמונת FLAT LAY שיקפיצו את הפיד ויאווררו אותו רק מהתמונות שלכם. אין ספק שתמונות של אנשים מביאות יותר לייקים אבל מבחינת הפיד זה משעמם ונראה רע ולכן נועדו תמונות הנועדו לרענן את הפיד.


תחילה יש לי מספר משטחי צילום שהכנתי לעצמי (אתם יכולים להיכנס ללינק לרכוש את משטחי הצילום שלי או להכין לעצכם גם), עכשיו אפשר להתחיל לשאר הפרופס :)


הכנתי לכם רשימה של הפרופס שאני משתמשת בהם... מוכנים?

1. קונפטי:

זה האהוב עלי... קצת מלכלך אבל עושה את העבודה ללא ספק. יכולים להקליל פה לרכישת הקונפטי.


2. נרות:

נרות שימושיים לסוגים רבים של תמונות ובלי קשר עושים אווירה רומנטית בבית אז אני אוהבת לפזר אותם במקומות שונים. אצלי תמצאו נרות בסלון, במקלחת, בחדר שינה אני אוהבת את הריח המתוק שזה עושה בבית ועוד יותר את התמונות שאפשר לעשות איתם.
3. פרחים מלאכותיים:

ברור שאין על זרים אמיתיים ואני מאוד מטפחת את הגינה שלי אבל הגינה שלי לא תמיד אוהבת שאני קוטפת ממנה לכן החלטתי לקנות פרחים מלאכותיים, הם אחלה לא רק כיוצאים לחופשה הם גם מצטלמים נהדר אם לרקע או אם כחלק מהתמונה.
4. בלוני מספרים:

נראה כאילו בלונים נמצאים בכל מקום באינסטגרם אבל כנראה יש לזה סיבה טובה... לא ככה? הם מעולים לימי הולדת, לחגיגות או סתם לציון ה10K שלכם :) ואני ללא ספק מאחלת לך את ה10K אם לא יותר אפילו...
5. אתם תצחקו עליי, אבל צלחות:

גם אם אתם לא בלוגרים של אוכל, אין כמו אוכל ועוד יותר אין כמו אוכל שמוגש יפה בלי קשר לפיד אז תחשבו על איך זה יראה בפיד שלכם?
5. כוסות ייחודיות:

מעבר לזה שאני מכורה לכלים לבית כמו שבטח אתם כבר יכולים להבין... אין על הכוס קפה של הבוקר בין אם הוא מרענן או חם בהתאם לעונה.

6. מזרן יוגה:

לא... אני לא עושה יוגה אני ספציפית עושה פילאטיס אבל גם פילאטיס מזרן עושים על מזרן יוגה. לכל אוהבות הלייף סטייל, עושות היוגה על הבוקר ... מזרן היוגה מצטלם שלמות לא רק שאתן עליו אלא גם ברקע אם יש לכם את המזרן הנכון :)
7. איפור:

טוב... פה כל אחד והאיפור שלה אבל ללא ספק מאוורר את הפיד ונותן מראה נקי, צלמו את האיפור על משטח צילום במידה ואין לכם איזור שנראה טוב בבית.8. שמיכה:

גם כפרופס עונתי וגם כFLAT LAY יכול להצטלם מעולה לפיד כרקע או ככיסוי עליך בשני המקרים זה נראה מעולה ומומלץ מאוד.9. עץ:

כל סוג של עץ עובד בעיני בתמונות בפיד האינסטגרם. אם יש לכם שולחן עץ או לחילופין צלחות עץ כדי להציג עליהן את האוכל. אני אישית קניתי באיקאה אבל מצאתי לכן מאלי אקספרס במחירי נוח יותר.10. מוכנים? פרווה מלאכותית (לאוהבי חיות ;-)) :

פרווה היא אחד המשטחים היותר נפוצים בפיד לבד או ורוד יכול לעבוד מעולה אם אתם אוהבים פיד בהיר. שמיכת פרווה עדינה גם מחממת במיוחד עכשיו וגם תצטלם לכם מדהים לפיד.


רוצה גם שמיכה כזאת? הקליקי.


10. משטח שיש:

אחד הפרופס ליצירת פיד מושלם זה משטחי צילום, לכולנו יש אחלה בתים אבל אם היינו יכולים להפוך אותם למושלמים? אז אנחנו עוזרים לבית להיות כמעט מושלם אבל פיד... מושלם.


למשטחי הצילום שהכנתי.11. עציצים:

האמת שזו ההתמכרות החדשה שלי אבל באמת שאין על עציצים הם כל כך מוסיפים לפיד והכי מושלם זה הקקטוסים והסוקולנטים.12. לייטבוקס:

לייטבוקס מושלמים כמתנה להורים לחברים אבל במיוחד מתנה שווה לעצמכם להשאיר פתקים לבן/בת זוג או סתם ברוח החג או האוירה.13. פולורואיד:

בלי קשר לפיד מצלמת פולורואיד זה חוויה בפני עצמה בטוחה שתאהבו :)

מקווה שמצאתם את הפרופס שיכול לעשות לכם את הפיד שלכם מושלם.

שלכם,

נוב

490 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page