top of page

ההאשטגים שיפציצו את הפיד שלכם בעוקבים חדשים, בויה!

עודכן: 20 בינו׳ 2020

עכשיו ש2020 כבר כאן ויחד איתה כל שינויי האלגוריתם של צוקי גם על האינסטגרם, כן 30 האשטגים, לא, רק 10 האשטגים, הקטנת חשיפה הגדלת חשיפה, כן בגד ים לא בגד ים... מה עושים איך מגדילים את הקהל של העמוד? יש פה שני סוגים של חשבונות - העסקי והפרטי...


כולנו היינו שם, העלינו תמונה ערוכה ומושקעת, בתוספת כיתוב חמוד... כמה האשטגים וכלום לא קרה! כמה לייקים אולי תגובה אחת או שתיים מחברה מפרגנת. עם האלגוריתם החדש ממש קשה לחשוף את הפוסטים גם לעוקבים שלך. העוקבים שלך לא רואים את התמונה אז בטח ובטח משתמשים אחרים... לכן הקדשתי לזה הרבה מחשבה והתחלתי לעשות מחקרון קטן על האלגוריתם כדי להבין איך לנצח אותו.


ואז הבנתי שבזבזתי את זמני. אל תבינו אותי לא נכון, חשוב להבין את האלגוריתם, אבל, חשוב גם לזכור שהוא משתנה כל הזמן ואי אפשר "לנצח אותו" כל מה שאתה יכול לעשות זה לשים לב ולהתאים את עצמו לשינויים.


הדבר שאתה יכול "לשלוט" בו ולנצל אותו הוא HASHTAGS. ועל זה פוסט זה.


אני אחלוק איתכם את הטיפים והטריקים הטובים ביותר לשימוש נכון בכוכביות (האשטגים) באינסטגרם שיעזרו לכם להשיג יותר עוקבים לעמוד לכל פוסט.


יש היום מליוני האשטגים המכסים כמעט כל נושא שניתן לחשוב עליו. אנשים מעלים כל יום תמונות עם האשטגים בהתאם לנושא התמונה או סתם מתוך שעמום... אם יש דבר אחד שהאלגוריתם לא יכול לשמש זה את האיך ומדוע אנשים שמים את התג הספציפי ולכן היום יותר מתמיד חשוב למקד את ההאשטגים ולהשתמש בהם בצורה נכונה כדי להגיע למטרה שלך בין אם בכדי להצמיח את העסק ובין אם כדי להפוך לאושייה או מובילת דעת קהל...


אתם עוד פה? עכשיו מתחיל להיות מעניין!


השתמשו בכל ה30 האשטגים שניתן להעלות! -

אני שומעת המון אנשים שאומרים כן לא למה לא.. די. 30 האשטגים תנצלו את כל האפשרויות האורגניות שלכם לחשיפה.

אינסטגרם מאפשרת להכניס לפוסט 30 האשטגים, נצלו את כולם. בריפ קצר איך זה פועל? השתמשתם ב30 האשטגים? הגדלתם את האפשרות לחשיפה של הפוסט לקהל שההאשטג הזה מעניין אותו אבל הוא לווא דווקא בעמוד שלכם. הפוסט מעניין אותו? הוא ייכנס לעמוד... התוכן בעמוד טוב? בום! השגתם לכם לא רק לייק אלא גם עוקב חדש וטוב שמעכשיו יעבור על הפוסטים שלכם...


אז אינסטגרם לא יענישו אתכם אם תשימו האשטג אחד או 30 אבל זה כבר בידיים שלכם...השתמשו בהאשטגים רלוונטים-

טוב, מניחה שלא חידשתי לכם פה אבל אני עדיין רואה הרבה אנשים שנופלים פה וגם אני :) ולכן אני כותבת את זה, חשוב שההאשטג שלהם יהיה רלוונטי מאחר ואם מישהו יעקוב אחרי #כלב אבל יראה את הסלפי שלכם... הוא בטח לא ייכנס לעמוד שלכם ובזבזתם האשטג אחד מתוך 30 שלא יניב לכם כלום.


עליכם למצוא את ההאשטגים שלכם כמילות מפתח המתארות את התמונה שלכם, וככלי שעוזר לאנשים למצוא דבר ספציפי. לכן חשוב להשתמש בהאשטג שקשורים לתמונה, לכיתוב, לחשבון שלכם. התמונה תעלה למקום הנכון עבור מי שעוקב אחר נושא זה וכך יוכל להגיע לחשבון שלכם.


מצרפת לכם ,תמונה לחיפוש האשטגים בנושא אוכל למשל... שימו לב שחיפשתי #food מתחת הופיעו לי האטשגים שקשורים להאשטג הזה תחת RELATRDנסו להיכנס לTOP של אותו האשטג-

נשמע קשה? אבל בואו נגלה איך להפוך את זה לאפשרי... כשאתם בוחרים את הפוסט שימו לב שיש אלפי פוסטים תואמים להאשטג הזה, כנסו לפוסטים המובילים של אותו ההאשטג ובחנו מה הם הפוסטים המובילים, כמה לייקים ותגובות יש להם... אם אתם לא יכולים להתחרות בהם זה עדיין לא ההאשטג הנכון עבורך מאחר והפוסט יבלע. אם אתם מקבלים כמות דומה של לייקים זה ההאשטג הנכון עבורכם... אל דאגה עם הזמן תגיעו גם לכמות הזאת. האלגוריתם מקדם פוסט שמייצר אינטראקציה לכן חשוב להבליט אותו עם ההאשטגים הנכונים עבורו.

תחליפו האשטגים-

רובנו שומרים את ההאשטגים שלנו בנוטס בטלפון, תודו... אבל שוב אנחנו רוצים ל"נצח" את האלגוריתם ולכן אי אפשר להשתמש כל הזמן באותם ההאשטגים, לכן... כן תשמרו 10 קבועים שמשוייכים לעסק שלכם (לא נכון לחשבון פרטי) אבל תשנו את ההאשטגים הרלוונטים לתמונה הספציפית כדי שלא תלכו לספאם ולא תקבלו חשיפה... שימוש חוסר על כל תמונה שתעלו יראה כמו זבל לאלגוריתם ואוטומטית תאבדו את יכולת החשיפה של האינסטגרם.

לא רוצים לעבוד קשה? תכינו מראש 3-4 סטים של האשטגים לתוכן שעולה לכם בעמוד במידה ואתם מעלים תוכן עקבי זו לא אמורה להיות בעיה ותשמשו כל פעם בסט אחר...


עכשיו תכלס.... איך זה פועל?

וזו השיטה ...

שלב ראשון- בחר 5 האשטגים פופולארים הקשורים לחשבון שלך (עברית ואנגלית), בואו נצא מנקודת הנחה שהתמנה היא בגד לכן ה5 האשטגים הפופולארים יהיו #fashion או #outfit .


עכשיו בחרו 5 האשטגים פחות פופולארים (כאלה עם פחות מ5M פוסטים...) #outfitinspo או #outfitgoals


ה5 הבאים יהיו האשטגים שיש להם פחות מ1M פוסטים #ootdsbmit במידה ואנחנו עדיין בתחום האופנה :)

לאחר מכן תבחר 5 האשטגים שיש להם בין 100k ל- 500k פוסטים שהם קצת יותר ספציפיים לתמונה. במקרה של האופנה זה יהיה #anotheroutfitpost.


הנה הגענו לשלב האחרון...תצא 10 האשטגים סופר ספציפיים עם פחות מ 100k פוסטים. ההאשטגים האלה יהיו קשורים למותג שלך ולעמוד שלך והכי חשוב לתמונה שעולה לאוויר. מזכירה חשוב לא רק להסתכל כמה ההאשטגים פופולריים, אלא גם להסתכל על הפוסטים בTOP וכמה תגובות// לייקים הם מקבלים!


מוזמנים לשלוח לי האם החשיפה שלכם עלתה בהתאם לשימוש בשיטה :)

שלכם,

נוב


101 צפיות0 תגובות

Коментарі

Не вдалося завантажити коментарі
Здається, виникли технічні проблеми. Спробуйте оновити сторінку.
bottom of page