top of page

איך להשיג 100 עוקבים חדשים בחודש?

אני מקבלת הרבה בקשות לאסטרטגיה לגידול העוקבים באינסטגרם. אז הנה... מתחילים ❥


גם אם החשבון שלכם חדש ואתם רק בתחילת הדרך וגם אם יש לכם מעל מיליון עוקבים על החשבון עדיין הייתי כותבת לכם את אותה האסטרטגיה. רק כנראה שלחשבון עם המליון עוקבים פחות אכפת כבר עם עלה או ירד עוקב .


אז, איך להגדיל את העוקבים בחשבון האינסטגרם שלך?

האמת, שהדרך הטובה ביותר להגדיל את העוקבים היא להיות פעילים חברתית, ליצור תכנים שמעניינים את הקהל שלך, לעקוב אחרי אותם בעלי עניין, להיות פעיל ולהגיב תגובות בעלות ערך לאותו הקהל. תהפכו לחלק מהשיחה.


חפשו את ה10 האשטגים (אני יודעת שאפשר עד 30 ובכל זאת ממליצה על 10) אשר "הקהל" שלכם עוקב אחריהם וב9 הפוסטים הקרובים השתמשו בהם, ב9 הפוסטים שלאחר מכן השתמשו ב10 האשאגים שונים אך עדיין תואמים לתחום העסק שלכם// בלוג ונישה המתאימה עבורכם.


שימו לב שבניית קהילה לא מסתיימת בהעלאת תכנים עניניים והגדלת חשיפתם על ידי השימוש בהאשטגים- חשוב להיות נוכחים כפי שציינתי בתחילת הכתבה. פשוט להיות נוכחים.

אחרי שהבנו איך להגדיל את העוקבים, בואו להרחיב טיפה איך לבצע את זה בפועל.


1. חיפוש האשטגים שהכי קשורים וקרובים לתחום של העסק // בלוג שלכם:

זה לא אמור להיות קשה, למטרת הדוגמה אקח את תחום המדיטציה (התחלתי לשלב מדיטציה בזמן האחרון אז אני מתלהבת). אז רק לשם ההדגמה - בואו נצא מנקודת הנחה שאתם עושים מדיטציות כבר שנים והחלטתם לפתוח עסק בתחום (מאוד חזק היום נושא המיינדפולנס- שווה לקרוא על הנושא אגב). למה אני מציגה מישהו שמתעסק במדיטציה ורוצה לפתוח עסק? כדי להגדיש שאין הבדל בין חשבון חדש לחשבון ובו מליון עוקבים.


האם הקהל שלכם דובר עברית סביר שיעקוב אחרי האשטגים בעברית - חפשו את האשטג ההגיוני ביותר וכנסו לבדוק מי הוא משתמש בהאשטג. סביר שאם ההאשטג גדול מדי הפוסטים שלכם יבלעו לכן מומלץ לחפש האשטגים בינוניים. בקטנים תיהיה לכם חשיפה נמוכה.


בגלל שבחרתי במדיטציה, ההאשטג שחיפשתי היה #מדיטציה אחרי שחיפשתי את ההאשטג מיד הופיע לי מתחת איזה האשטגים נוספים יכולים להיות רלוונטים. מעולה עשו בשבילכם את העבודה, אבל! תבדקו מי עוקב אחריהם כמובן.


שימו לב לכמות התגובות השיתופים והלייקים, כן בהתחלה הם לא יהיו רבים אבל כמו שאמרתי תגיבו לכל תגובה, תתחילו לעקוב אחרי מי שחילק לכם לייק (כנראה הגיע דרך ההאשטגים) והשאירו לו/ לה תגובה בעלת ערך. כך תגרמו לעניין בצד השני של הצג וכבר קניתם לכם "מעריץ" חדש.


2. פוסטים בעלי ערך לקהל העוקבים:

עשיתם מחקר האשטגים? מצאתם את ההאשטגים הנכונים עבורכם? מעולה - זה הזמן לבחון מה הם הפוסטים הכי מעניינים שהופיעו בהאשטגים האלו, חפשו אותם בטופ.

עכשיו כתבו 9 פוסטים בעלי ערך זהה לאלו שמצאתם מאחר ונראה שאלו הנושאים (בתחום שלכם)' , תשתדלו לספק ערך לעוקבים שלכם ככל שניתן. נסו לייצר תוכן שימשוך שאלות בקרב בעוקבים והקפידו על מענה מהיר בתגובות - במידה והייתם רוצים להציג לעוקבים שאלה מסויימת בקשו מחר להגיב בתוך התחלה וכך תצרו את העניין המבוקש בפוסט.


במידה והתמונה בה השתמשתם מזכירה לכם תוכן של מוביל דעת קהל או קולגה תייגו אותם, במקרים מסויימים תקבלו מענה ותגדילו את החשיפה.


תיהיו חברותיים והשאירו תגובות לתגובות שלכם, זה לוקח ממש לא יותר מ2 דקות להגיב וללייקליק לכולם. מאוד חשוב להיות חברותיים.


3. תמשיכו לחלק לייקים, להגיב ולעקוב:

מכירים את תאוריית ה20/80? אז אני מחלקת את האסטרטגיה שלי ככה - 80 אחוז זה התוכן בעל הערך של המותג שלכם (מכלילה פה את ההאשטגים הנכונים), ה20 אחוז הנותרים זה כפי שצויין ה-כמה אתם חברותיים וחברתיים. גם אם זה יביא לכם עוקב אחד ביום, העוקב הזה החזיר לכם עוקב ו"קניתם" לעצמכם אוהד חדש דנדש שיעביר את הבשורה ככה שעשיתם את שלכם.


אתם יודעים מה הכי טוב באסטרטגיה הזאת? אנחנו לא עומדים לספור את העוקבים (ברור שכן אבל לאורך זמן) אנחנו עומדים לספור את החשיפה שהחשבון שלכם יקבל והחשיפה תיצור גם את הגדלת העוקבים הרלוונטים. לא קונים עוקבים ולא שמים בוט מאחר ואנחנו מחפשים חשיפה לקהל אמיתי ורלוונטי מאחר והוא יביא את ההכנסה לעסק.


תעבדו נכון ולפי הכללים מבטיחה לכם כבר מהחודש הקרוב 100 עוקבים חדשים.


בהצלחה,

נוב

69 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page