שיווק באמצעות תוכן (SEO)

שיווק דיגיטלי מעיד על עסק המתקדם קדימה. עסק שאינו נעזר בערוצים אלו נשאר מאחור ולו תדמית מיושנת. היום זה נכון לא רק לחברות הגדולות, כיום גם עסק מכל סוג וגודל כולל בעלי מקצוע חופשיים כמו עו"ד, רו"ח ואף רופאים. ככל ששנים עוברות, האוכלוסייה עוברת שינוי חריף לכיוון השימוש המסיבי ברשתות והדור הצעיר כבר לא מכיר דרך אחרת להתנהלות מלבד הרשתות החברתיות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה -  שיווק דיגיטלי לא רק מראה חדשנות ורצינות – היום זו הדרך הכמעט יחידה להגיע אל קהל עצום שרואה ברשת כלי בסיסי לביצוע פעולות. חשוב לציין שהרשתות החברתיות משחקות תפקיד חשוב בקמפיין שיווק דיגיטלי. קמפיין פרסומי נכון בפלטפורמות האלו מגביר באופן משמעותי את החשיפה החיובית של העסק בקרב קהלים רלוונטיים, ולכן גם מגדיל את מעגל לקוחותיו והכנסותיו.

שיווק באמצעות תוכן

אם השקעת באתר אינטרנט חדש, כדאי לך להשקיע גם בקידום אורגני לאתר שלך, קידום ללא תשלום למנועי החיפוש. מדובר בתהליך שבו התוצאות אמנם אינן מיידיות, אך ההשקעה משתלמת מאוד, מאחר והאתר שלך יופיע בעמוד הראשון בגוגל וכך תגדיל את מס' הלקוחות הפוטנציאלים, הגולשים והפניות לאורך זמן.

הסוד לאלגוריתם של גוגל, הסוד הזה שקובע מי יופיע ראשון בתוצאות החיפוש, נקבע על ידי כמות התוכן באתר. אז איך לעשות קידום אורגני בגוגל? 

גוגל משתנה כל הזמן ופעם בכמה חודשים הוא משנה את היחס בין המשקלים שהוא נותן לכל אחד פרמטרים, ובכך הופך את הקידום האורגני לייצור דינאמי אשר מצריך תחזוקה קבועה של האתר והקידום האורגני. החוכמה היא לבצע התאמה בין מבנה האתר למנוע החיפוש של גוגל, כלומר - לגרום לגוגל לאהוב את האתר שלכם. אם הצלחתם גוגל יתגמל אתכם על כך והאתר שלכם יעלה אוטומטית בדירוגי המיקומים.

שנצא לדרך?

© 2018 by nuvi

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon